Aizputes atpūtas komplekss 7.jūnijā ver durvis

Aizputes atpūtas komplekss vēsta, ka no nākamās nedēļas, 7.jūnija, būs atvērts: “Esam priecīgi un pateicīgi par lielo iedzīvotāju interesi, un nu ar prieku paziņojam, ka steidzam darīt pēdējos darbiņus un būsim atvērti jau no nākamās pirmdienas – 07.06.2021. Zvaniet, pierakstieties!”

Detalizētāju informāciju par kompleksa darba laikiem un pakalpojumu cenām var atrast Aizputes atpūtas kompleksa FB lapā.

Jau informējām, ka apsaimniekošanas uzņēmums SIA “O.A.G. Projekti” izsolē uz turpmākajiem 10 gadiem ieguva tiesības uz nekustamā īpašuma Katoļu ielā 3, Aizputē, nomu.

Pirts tika izsolīta, jo pašvaldībai tā nesa zaudējumus. SIA “O.A.G. Projekti” ir redzējums, kā mazināt pašvaldības zaudējumus – attīstīt Atpūtas kompleksa pakalpojumus, piesaistot Aizputei vairāk tūristu, lai naktsmītnes būtu piepildītākas.

Atpūtas kompleksā tiek attīstīti pirts, atpūtas un tūrisma pakalpojumi, kas būs pieejami gan  Aizputes un novada ļaudīm, gan viesiem. Pagaidām sperts pirmais solis – klientiem būs pieejamas dušas un veļas mazgāšanas pakalpojumi, taču nākotnē komplekss uzņems arī pirts cienītājus. Plānots gan modernizēt iekštelpas, gan labiekārtot apkārtni, padarot šo vietu pievilcīgāku.

SIA “O.A.G. Projekti” vadība plāno sadarboties ar Aizputes novada pašvaldību, lai risinātu šīs ēkas un, iespējams, piedāvātu risināt arī citu ēku attīstību.