Aizputes atpūtas komplekss vēlas kļūt par iecienītu vietu aizputniekiem un pilsētas viesiem

Ar simbolisko lentas pārgriešanu pirmdien, 7. jūnijā, Aizputē pirts ēkā durvis vēra Aizputes atpūtas komplekss, kas otrdien, 8. jūnijā, jau sagaidīja savus pirmos piecus klientus uz veļas mazgāšanu un dušu.

Izsolē uz turpmākajiem desmit gadiem tiesības uz nekustamā īpašuma Katoļu ielā 3, Aizputē, nomu ieguva apsaimniekošanas uzņēmums SIA “O.A.G. Projekti”.

Pirts tika izsolīta, jo Aizputes novada pašvaldībai tā nesa zaudējumus. SIA “O.A.G. Projekti” ir redzējums, kā mazināt pašvaldības zaudējumus – attīstīt Atpūtas kompleksa pakalpojumus, piesaistot Aizputei vairāk tūristu, lai naktsmītnes būtu piepildītākas, informē “LIEPU namsaimnieka” pārstāve Ita Cērmane.

SIA “O.A.G. Projekti” valdes loceklis Oskars Gertners “ReKurZemei” stāsta, ka uz doto brīdi Aizputes atpūtas kompleksā klientiem ir pieejami dušas un veļas mazgāšanas pakalpojumi. Pirts būs pieejama, tiklīdz valdība dos zaļo gaismu pirts priekiem, atceļot Covid-19 noteiktos ierobežojumus.

“Īpašumu pārņēmām ar domu labiekārtot, jo daudz kas bija nolietojies. Ir atjaunots kosmētiskais remonts dušas un veļas mazgāšanas telpām. Vēl darbi ir procesā. Jau divus mēnešus darbojāmies, šobrīd puse no ēkas ir labiekārtota. Šogad ir plāns labiekārtot arī teritoriju, jo ēkas otrajā pusē paveras skaists skats uz Tebru. Paredzēts gan ģimenēm, gan klientiem, lai varētu pasēdēt, blakus esošais šķūnītis arī tiks labiekārtots,” ieceres klāsta O. Gertners.

SIA “O.A.G. Projekti” valdes loceklis norāda, ka ar Aizputes atpūtas kompleksu ir vēlme vietējiem aizputniekiem un iebraucējiem radīt patīkamu vietu, jo daudz vietu pilsētā nav, kur atpūsties. “Plāns ir ar laiku šo vietu uztaisīt par atpūtas kompleksu, pievienojot baļļu, ir arī iespēja otro stāvu izbūvēt, kur varētu nakšņot. Esam tendēti uz attīstību, lai vietējiem šeit būtu prieks būt, maznodrošinātajiem labāki pakalpojumi. Neesam pagaidām tendēti uz peļņu, vairāk tas viss notiek hobija līmenī,” atklāj O. Gertners.

O. Gertners priecājas par iedzīvotāju lielo interesi. SIA “O.A.G. Projekti” vadība plāno sadarboties ar Aizputes novada pašvaldību, lai risinātu šīs ēkas un, iespējams, piedāvātu risināt arī citu ēku attīstību.

FOTO: Uldis Dobelis, www.rekurzeme.lv

https://www.rekurzeme.lv/vietejas-zinas/aizputes-novada/foto-aizputes-atputas-komplekss-velas-klut-par-iecienitu-vietu-aizputniekiem-un-pilsetas-viesiem-153647