Aizputes atpūtas komplekss atvērts, pieteikušies pirmie klienti

Aizputes atpūtas komplekss no šodienas, 7.jūnija, ir atvērts. Savukārt uz 8.jūniju uz veļas mazgāšanu un dušām pieteikušies pirmie pieci klienti.

Izsolē uz turpmākajiem 10 gadiem tiesības uz nekustamā īpašuma Katoļu ielā 3, Aizputē, nomu ieguva apsaimniekošanas uzņēmums SIA “O.A.G. Projekti”.

Pirts tika izsolīta, jo Aizputes pašvaldībai tā nesa zaudējumus. SIA “O.A.G. Projekti” ir redzējums, kā mazināt pašvaldības zaudējumus – attīstīt Atpūtas kompleksa pakalpojumus, piesaistot Aizputei vairāk tūristu, lai naktsmītnes būtu piepildītākas.

“Esam iepriecināti par lielo iedzīvotāju interesi, un ar prieku paziņojam, ka pēc remontdarbu veikšanas daļa darbu ir paveikti,” tā SIA “O.A.G. Projekti” valdes loceklis Oskars Gertners.

“Pagaidām klientiem pieejami dušas un veļas mazgāšanas pakalpojumi,” viņš skaidro: “Taču nākotnē, kad būs veikti otrās kārtas remontdarbi, pieejami būs arī pirts pakalpojumi. Būs arī atpūtas telpa. Ēkai ir arī bēniņu stāvs, ko iespējams pārveidot par naktsmītnēm.”

Atpūtas kompleksā tiek attīstīti pirts, atpūtas un tūrisma pakalpojumi, kas būs pieejami gan  Aizputes un novada ļaudīm, gan viesiem. Plānots gan modernizēt iekštelpas, gan labiekārtot apkārtni, padarot šo vietu pievilcīgāku.

SIA “O.A.G. Projekti” vadība plāno sadarboties ar Aizputes novada pašvaldību, lai risinātu šīs ēkas un, iespējams, piedāvātu risināt arī citu ēku attīstību.

UZZIŅAI:

Aizputes atpūtas komplekss atrodas Katoļu ielā 3, Aizputē;

Šobrīd klientiem pieejami dušas un veļas mazgāšanas pakalpojumi;

Pieteikšanās pa tālruni: 28868191;

Detalizētāju informāciju par kompleksa darba laikiem un pakalpojumu cenām var atrast Aizputes atpūtas kompleksa FB lapā.