“Liepu Hostelis” gatavs uzņemt viesus renovētajās telpās

Kopš 2018.gada Liepājas Universitātes dienesta viesnīcu Ganību ielā ir pārņēmis apsaimniekošanas uzņēmums SIA ”O.A.G. Projekti” un viesnīcā ”Liepu Hostelis” notiek ievērojamas pārmaiņas. Ēkas apsaimniekošanas pirmajā posmā 2019.gada pavasarī tika renovēts un atklāts 1.stāvs un jau tā paša gada rudenī arī 3.stāvs.

Apsaimniekošanas uzņēmums SIA ”O.A.G. Projekti” ir renovējis jau divus stāvus, bet iesāktais darbs turpinās. 2020.gada otrajā pusē tika uzsākti remontdarbi 5.stāvā, lai studentiem un viesnīcas ”Liepu Hostelis” viesiem varētu piedāvāt vēl vairāk dzīvošanai ērtas un labiekārtotas istabas.

Jau pavisam drīz ”Liepu Hostelis” studentu un viesu ērtībām piedāvās vēl 30 jaunas istabiņas, kurās spēs uzņemt vairāk nekā 60 cilvēkus. Studentus un viesus plānots izmitināt divvietīgās istabās. Tiks piedāvātas arī vienvietīgas un trīsvietīgas istabiņas, pielāgojoties studentu un viesu vēlmēm. 5.stāvā tiks iekārtota atpūtas telpa, kurā studenti varēs mācīties, pavadīt brīvo laiku vai vienkārši atpūsties.

Ja esat ieplānojuši studēt Liepājā, braukt darba komandējumā vai vienkārši atpūsties Liepājā, “Liepu Hostelis” piedāvā ērtas, pilnīgi jaunas, renovētas istabiņas. ”Liepu Hostelis” pilnveidojas un telpas paliek modernākas, patīkamākas un mājīgākas, lai varētu uzņemt viesus no visas Latvijas un no citām pasaules valstīm.

”Liepu Hostelis” vēlas aicināt interesentus jau šobrīd rezervēt istabiņas dzīvošanai gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

”Liepu Hostelis” ir viesiem atvērts katru dienu 24/7. Ēkā iedzīvotāju drošībai darbojas video novērošana, durvju atvēršana ar drošības čipu, bezmaksas bezvadu internetu (Wi-Fi), autostāvvietu, kā arī ”Liepu Hostelis” piedāvā atlaides dažādās izklaides vietās un pasākumos, ko piedāvā hosteļa sadarbības partneri.

Viesnīca ”Liepu Hostelis” ievēro Covid-19 valstī noteiktos ierobežojumus, kā arī tiek dezinficētas istabas, koplietošanas telpas, lai viesim būtu 100% droši uzturēties ”Liepu Hostelī”.