Studentu un viesu ērtībām turpina atjaunot “Liepu Hostelis”

”Liepu Hostelis” uzsākta iekštelpu renovācijas otrā kārta, lai studenti un viesi justos labāk nekā iepriekšējos gadus. Pēc remonta ”Liepu Hostelis” piedāvās studentiem un viesiem vēl vairāk ērtus numuriņus dzīvošanai vien 10 minūšu gājiena attālumā no Liepājas Universitātes, blakus atrodas pārtikas lielveikals un ātrās ēdināšanas iestāde.

Šajā kārtā ir plānots renovēt 30 istabiņas, kurās spēsim uzņemt vairāk kā 60 studentus. Istabiņās studentus plānots izvietot pa diviem, lai viņiem būtu ērtāka un brīvāka dzīvošana. Pēc renovācijas studentu ērtībām ir plānots piedāvāt pārsvarā divvietīgas istabiņas, kā arī būs pieejamas vienvietīgas un trīsvietīgas istabiņas.

Ir plānots iekārtot atpūtas telpu, kur studenti varēs pavadīt brīvo laiku draudzīgās sarunās ar draugiem, lasot grāmatu, mācoties vai vienkārši atpūšoties.

Papildus piedāvājumā ir arī telpas organizētajiem pasākumiem – sapulcēm līdz 20 apmeklētājiem, lekcijām, mūzikas nodarbībām, saviesīgajiem pasākumiem, konferencēm, telpu nomu, reklāmas izvietošanas iespējas gan iekštelpās, gan uz ēkas ārsienas.

”Liepu Hostelis” viesiem atvērts katru dienu 24 stundas diennaktī. Ēkā iedzīvotāju drošībai darbojas video novērošana, durvju atvēršana ar drošības čipu, apsardze, bezmaksas bezvadu internetu (WI-FI), autostāvvietu, kā arī ”Liepu Hostelis” piedāvā atlaides dažādās izklaides vietās un pasākumos, ko piedāvā mūsu sadarbības partneri.

Apsaimniekotājs SIA ”O.A.G. Projekti” vadība ir apņēmības pilns un idejām bagāts, lai pēc renovācijas 2.kārtas pabeigšanas neapstātos un turpinātu remontdarbus.

”LiepU Hostelis” dizainu izstrādā sadarbībā ar Liepājas dizaineri Eviju Rimbenieci.

Informācija par ”Liepu Hosteli”:

Telefona numurs: +371 24243933

e-pasts: hostel.oagprojekti@gmail.com

web lapa: www.liepuhostelis.lv