”Liepu namsaimnieks” – profesionalitāte un individuāla pieeja namu apsaimniekošanā!

Jauns gads paver arī jaunas iespējas mainīt sava nama apsaimniekotāju, ja esošais vairs neapmierina. Un izvēles iespējas Liepājā ir plašas. Lai gan nekustamo īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums ”LIEPU namsaimnieks” ir salīdzinoši jauns ” spēlētājs” nekustamo īpašumu apsaimniekošanā Liepājā un Kurzemē, tomēr jau paspējis iemantot iedzīvotāju uzticību. Uzņēmums piedāvā īpaši rūpīgu un individuālu pieeju katram jaunam klientam – dzīvokļu īpašnieku kopībām, kooperatīvajām sabiedrībām, dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajām personām, privātmāju īpašniekiem u.c.

Aizvadīto gadu ”Liepu namsaimnieks” noslēdza veiksmīgi – ar diviem jauniem objektiem decembrī. No 1. decembra pārņemta apsaimniekošanā 56 dzīvokļu māja Šķēdes ielā 3 un pabeigta jauna sadzīves atkritumu punkta izveide daudzdzīvokļu māju pagalmā Krūmu ielā 15 Liepājas pašvaldības līdzfinansētajā projektā ”Sadzīves atkritumu punktu izveide Liepājā”.

Kā uzsver ” Liepu namsaimnieks” pārstāvis Oskars Gertners, ” Strādājam individuāli, uzturot tiešu kontaktu ar māju un dzīvokļu saimniekiem, uzklausām katra klienta vēlmes par sniegtā pakalpojuma kvalitāti un veicam nepieciešamos uzlabojumus mājas iedzīvotāju interesēs.

Atšķirībā no citiem apsaimniekotājiem, klients pēc savām vēlmēm un iespējām pie ”LiepuNamsaimnieka” speciālistiem var noteikt apsaimniekošanas maksas un iemaksu uzkrājuma fondā lielumu, kopīgi ar speciālistiem saskaņojot gan racionālu tā izlietošanu, gan izvēloties veicamos darbus. Savukārt ”LIEPU namsaimnieks” piemeklē ekonomiski izdevīgākos piedāvājumus klienta ieceru īstenošanai un garantē mājas apsaimniekošanas procesa caurskatāmību. Neatkarīgi no tā, vai tā ir vērienīga ēkas renovācija vai neliels kāda būves elementa remonts.

”Esam kompānijas SIA ”O.A.G.Projekti”, kurā strādā gan pieredzējuši, gan jauni un enerģiski būvniecības, apsaimniekošanas, juridiskās jomas u.c. speciālisti, struktūrvienība, Līdz ar to varam sniegt maksimāli efektīvu un labu rezultātu” skaidro Oskars Gertners”.

SIA ”O.A.G.Projekti” pārziņā ir arī publiskie objekti. Piemēram, ”Liepu Hostelis” Ganību ielā, Liepājā, kas pēdējo gadu laikā no kopmītnēm ar padomju auru kļuvis par ērtu, glītu un labiekārtotu apmešanās vietu ikvienam viesim. Bet šā gada sākumā kompānija ”O.A.G.Projekti” ieguva nomas tiesības uz Aizputes pirti, to veiksmīgi apsaimniekojot. Kompānija pirts ēku un teritoriju arī pārveidojusi par mūsdienīgu ”LIEPU atpūtas kompleksu”, nodrošinot ne vien atpūtas iespējas aizputniekiem, bet piesaistot Aizputei arī vairāk tūristu.

”Kvalitatīvus apsaimniekošanas pakalpojumus pelnījuši nekustamie īpašumi gan Liepājā, gan Aizputē, Grobiņā, Durbē u.c. Tikai cieša sadarbība īpašniekiem ar apsaimniekotāju ļauj ne vien saglabāt, bet pat paaugstināt nekustamā īpašuma vērtību,” tā O.Gertners, piebilstot: ”Lai dzīvokļu īpašniekiem būtu izsmeļoša informācija par ēkas tehnisko stāvokli un par darbiem, ko tuvākā vai tālākā nākotnē mājā būtu nepieciešams veikt, katrā objektā, to pārņemot apsaimniekošanā, veicam detalizētu tehnisko apsekošanu. Dzīvojamajām mājām, kuras rūpes par ēku uztic mums, tehnisko apsekošanu veicam bez maksas.”

Detalizētāku informāciju par ”LIEPU namsaimnieks” varat iegūt, apmeklējot mājaslapu https://liepunamsaimnieks.lv/ .

Bet, ja radušies jautājumi, rakstiet info@liepunamsaimnieks.lv vai zvaniet pa tālruni 23002811.

Avots: https://www.liepajniekiem.lv/reklamraksts/liepu-namsaimnieks-profesionalitate-un-individuala-pieeja-namu-apsaimniekosana/